główna zawartość
artykuł nr 1

Zawiadomienie o wyniku postępowania na dostawę środków...

Zawiadomienie o wyniku postępowania dla zmówienia o wartości szacunkowej poniżej 30 000 euro dla zapytania ofertowego: "Dostawa środków czystości dla Domu Pomocy Społecznej „Senior” w Rudzie Śląskiej w I połowie 2021 roku"

artykuł nr 2

Zawiadomienie o wyniku postępowania na dostawę...

Zawiadomienie o wyniku postępowania dla zmówienia o wartości szacunkowej poniżej 30 000 euro dla zapytania ofertowego na "Dostawę pieluchomajtek, majtek chłonnych i wkładek dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej „Senior” w Rudzie Śląskiej w 2021 roku".

artykuł nr 3

Zawiadomienie o wyniku postępowania na dostawę...

Zawiadomienie o wyniku postępowania dla zmówienia o wartości szacunkowej poniżej 30 000 euro dla zapytania ofertowego: "Dostawa profesjonalnych środków czystości dla Domu Pomocy Społecznej „Senior” w Rudzie Śląskiej w I połowie 2021 roku".

artykuł nr 4

Zapytanie ofertowe na dostawę środków czystości w I...

Dom Pomocy Społecznej "Senior" w Rudzie Śląskiej zaprasza do składania ofert na „Dostawę środków czystości dla Domu Pomocy Społecznej „Senior” w Rudzie Śląskiej w I półroczu 2021r." o wartości szacunkowej poniżej 30 000 euro.

artykuł nr 5

Zawiadomienie o wyniku postępowania na zakup i dostawę...

Zawiadomienie o wyniku postępowania dla zmówienia o wartości szacunkowej poniżej 30 000 euro dla zapytania ofertowego na zakup i dostawę leków dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej „Senior” w Rudzie Śląskiej w 2021 roku.