główna zawartość
artykuł nr 1

Zawiadomienie o wyniku postępowania na prace związane z...

Zawiadomienie o wyniku postępowania dla zmówienia o wartości szacunkowej poniżej 30 000 euro dla zapytania ofertowego na "Prace związane z naprawą dachów i rynien spustowych w Domu Pomocy Społecznej „Senior” w Rudzie Śląskiej".

artykuł nr 2

Zawiadomienie o wyniku postępowania na wymianę drzwi...

Zawiadomienie o wyniku postępowania dla zmówienia o wartości szacunkowej poniżej 30 000 euro dla zapytania ofertowego na "Zakup, dostawę oraz montaż drzwi z ościeżnicami w pomieszczeniach kuchni Domu Pomocy Społecznej „Senior” w Rudzie Śląskiej".

artykuł nr 3

Zapytanie ofertowe na wymianę drzwi wewnętrznych

Dom Pomocy Społecznej "Senior" w Rudzie Śląskiej zaprasza do składania ofert na „Zakup, dostawę oraz montaż drzwi wraz z ościeżnicami w pomieszczeniach kuchni Domu Pomocy Społecznej „Senior” w Rudzie Śląskiej przy ulicy Puszkina 7".

artykuł nr 4

Zapytanie ofertowe na prace związane z naprawą dachów

Dom Pomocy Społecznej "Senior" w Rudzie Śląskiej zaprasza do składania ofert na „Prace związane z naprawą dachów i rynien spustowych w Domu Pomocy Społecznej „Senior” w Rudzie Śląskiej.

artykuł nr 5

Zawiadomienie o wyniku postępowaniu na wykonanie szaf pod...

Zawiadomienie o wyniku postępowania dla zmówienia o wartości szacunkowej poniżej 30 000 euro dla zapytania ofertowego: "Wykonanie szaf pod zabudowę i wolnostojących dla Domu Pomocy Społecznej „Senior” w Rudzie Śląskiej".